Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 271 Kez Okundu

Bakkal Fahri ile Ateşli Seks Hikayem

Bakkal Fahri ile Ateşli Seks Hikayem

Biraz dert yanmak için yazıyorum bu yazıyı aslında, biraz da paylaşmak için. 34 yaşındayım ve evliyim, adım Sezen. Eşim 36 yaşında ve yakışıklı da bir adam ama bana sorsanız en son ne zaman seviştiniz diye cevap veremem, iki günde bir seks yapıyoruz ama sadece sikişmek(miş). Seks denen şeyden zevk almadığımı anlayalı çok uzun zaman oldu, bu nedenle çok uzun zaman önce “başım ağrıyor” demeye başladım ama adamla evliyim, mecbur domalıyorum ısrar ettiği zaman. Evet yaptığım şey sadece domalmak ne ruh var ne de başka bir şey. Aslında seksin eğlenceli olabileceğini bana bakkal Fahri gösterdi.

Seksin Eğlenceli Olabileceğini Bana Bakkal Fahri Gösterdi

Eşim genelde işte, ancak geceleri gelir. Benim de markete falan gitmeme pek müsaade etmez hatta genelde her zaman alışverişi site marketinden yaparım. Ve ne hikmetse Fahri getirir her zaman alışverişi, sitede diğer komşulara (görüyorum) çırak olan o ufak delikanlı götürüyor her şeyi ama bana neden bakkal Fahri her çağırdığımda koşa koşa geliyor derken niyetini dün anladım. Biraz da bende yosmalık var, her gelişinde sohbet etmeye kalkar ya? Bu sefer ben de sohbet ettim. 25 yaşında ve esmer, kara yağız bir delikanlı, yakışıklı. Belki de bu nedenle sohbet ettim bilemem ama bir, iki dakika sonra içeride birbirimize sarılmış halde olduğumuzu da fark ettim. Allah’ım o kulak memelerimin yalanması ne kadar zevkliymiş? Anlatamam. Benim öküz daha önce hiç bunu yapmamıştı ki ensem, ensemden yalandığı için tüm vücudum bana ne kadar zevk veriyordu. Enfes bir his. Ayakta, yüzüm duvara dönük, ellerimi duvara dayamış, hafif eğilmiş bir haldeyim, eteğimi kaldırdım. Biraz yaladığım sikini içime almak için sabırsızlanıyorum ama o sikini soktuğu gibi sadece sikmeye devam etmedi, aynı zamanda meme uçlarımı sıkıyor, uzanıp yine en çok zevk veren yerimi, ensemi yalıyor. Sanırım tüm hayatım boyunca ilk defa bir sekste geldim, çünkü daha önce içimi hiç böyle bir titreme almamıştı.

E tabi bunun üzerine ben seks delisi oldum, çıktım. Muhakkak her gün alışveriş yapıyorum, bunu Fahri de anladı. Bana dedi ki balkon demirine kırmızı şalını bağladığın zaman ben sana geleceğim, zaten karşılıklıyız ve zaten benim gözüm her zaman senin olduğun yerde. Kırmızı şalımı balkon demirine bağladım bakalım ne zaman gelecek ama bir şey söyleyeyim mi? Şimdiden sabırsızlanmaya başladım… sevişmek denen şey gerçekten de çok güzelmiş.