Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 269 Kez Okundu

HALA Kizi HARiKAYDI

HALA Kizi HARiKAYDI

26 yasında Eskişehirli ve aynı zamanda yaksıklı sexi bi insanm. Bu vaka benim yasım 17 iken olmustu. Baslığımda dediğim gibi dayı kızı ile yani burcinle skişimizi anlatıcam.

Ben 17 yasındayken bir persembe aksamı telefon caldı ve telefon yunanistandan gelmişti ve dayımdı. Dayım 2 gün sonra yani cumartesi günü istanbula geliceini belirtti. Telefonu kapattıktan sonra annemlere dayımların geliceğini söyledim ve annem ev hazırlıkları yaptı. Tabii tabii bi şey kardesi geliyodu.

Bu benide coook ilgilendiryodu. Neden dersniz dayımın kızı burcin geliyodu. Onun o götüne resmen hastaydım. Onun götünü düş edip hep mastırbasyon yapardım. Artık elimi sikmekten bıktım.

Cumartesi günü olmustu ve dayımlar son sağ sağlim gelmişti. Dayı kızını tanıyamadım “burcin bu senmisin” dedim. Evt benim dedi. Biraz türkcesi bozuktu buda beni ilgilendirmiyo zaten. Aksama kadar zamanı muhabbet ederek geciriyoduk. Benim gözlerim hep burcinin o güzel götünde idi.

Tabii bunu caktırmadan yapıyodum. Aksama eve isten babam da gelince sohbet iğice ilerledi. Burcine gel benim odaya gidelim dedim ve onunla yanlız muhabbet etmeye basladık. Baskasının girip girmediğini, ona erkek arkadsının olup olmadığını sordum. Oda henüz yok dedi sanki benim içimi okuyordu. Gözlerinden ne demek istediğini bende anlıyodum.

Eli pijamasının altında…

Ben artık kafaya takmıstım burcini sikicektim. Herkezin uykusu geldiği vakit burcinin kalıcağı odayı gösterdim. Benim odamın yanındaki odada kalıyodu. Bavullarını oraya tasıdım. Herkez yattı uyudu ama ban hala uyuyamadım. Bence burcinde uyumamıstır dedim ve kalktım onun odasına ilerledim. Kapısı acıktı ve eli pijamasının altında amını parmaklıyodu ve bende vakit bu dedim ve içeri girerek “sen hala uyumadınmı burcin dedim”. Hayır dedi ve elini cekmeden devam etti. Benimki çok dayanamadı ve ikiz kule gibi dikildi.

Bunun farkandaydı. Odasının ısıgını kapatım, gece lambasını yaktım. Kapıyıda kilitledim ve dudaklarına yapıstım. Derhal soyundu kulağıma “daha çok vakit kaybetmeyelim” dedi. Bende derhal soyundum ve o tertemiz amıyla basbasaydım. Artık kimse beni durduramazdı. Amını yalamaya basaladım bağırmamak için cok zor tutuyodu kendini. Her tarafını yaladıktan sonra o güzel götüne girme kararı aldım. O beni önden sikmemi istiyodu bir an için korktum ve ilk evvel götten sikmeliyim dedim ve daldırdım benim ikiz kuleyi.

Gitgel yaptıktan sonra amından girecektim ve daha evvel olup olmadığını sordum. Oda ilk deneyimim dedi. Bana hiç öyle gelmemişti, cok tecrübeli davranıyodu ve yavas yavas sokuyodum ama acıdan kıvrınıyodu. Dayanamadım ve hepsini soktum. Hafif bir cığlıktan sonra devam ettik. Allahtan herkez yorgum olduğundan kimse uyanmadı. Ikimizde bosaldıktan sonra ben kapıyı yavasca actım ve odama gittim sikimi temizledim.

Sabahleyin kalktığıızda hiç bişey olmamıs gibi kahvaltımızı yaptık.