Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 260 Kez Okundu

Kiracım Parayı Farklı Bir Şekilde Ödedi

Kiracım Parayı Farklı Bir Şekilde Ödedi

Bugünkü çılgın sex hikayeleri başrol oyuncumuz kiracım oldu. Hemen başlayalım. İsmim Hasan, 43 yaşında ve evli barklı bir adamım. Hayatım boyunca mümkün olduğu kadar hovardalık yaptım ama hiçbir zaman karşımdaki kadınları zorlamamıştım. Anlatacağım olay kısaca şudur, iki dul kardeş vardı mahallemizde, bunlar zamanla benim evi istediler. Eşim ver dedi, neymiş efendim eski arkadaşlarıymış ama ben biliyordum olaylar olacak. Ne kirayı zamanında verdiler ne de eve aldıkları, ettikleri bitti.

Artık Sike Sike Alıyorum Kiracılardan Kirayı

E eşim için sorun yok, o anasının yanına gidiyor senede 6 ay. Yine gitti, sürekli mahalleliden şikâyet geliyor, geceleri evlerinden yüksek sesle müzik geliyor falan diye. Saat akşamüzeri 8, bir baktım bunlar marketten geliyor, zaten alt kat. Hemen kapılarına dayandım, içeri buyur ettiler ama kızgınlıktan gözüm dönmüş içeride bağır çağır kiraydı, eve gelen yabancılardı falan derken birisi hiç abartmıyorum direkt yanıma geldi ve bey amca hallederiz dedi. Eli de omuzumda, ben tabi hemen aydım duruma derken nasıl olacak o diye sordum, diğer eli sikime indi. E bu arada bacısı olan diğer güzellik içeri gitti bile. Ben bu karıya var ya o an çat çut güzel bir posta attım, siktim. Ama bu halletme işi bir seferlik olmaz, 1 hafta sonra yine kapılarındayım bu sefer isteksiz belli, zorla girdim içeri. Hani böyle kapı pencere zorlamadım ama isteksizlerdi. Açık açık söyledim, oturan sizsiniz ama ev benim, üstelik oğlum polis. Bir gece birileri varken çat çağırsam polisi, aldırsam içeri hayatınız sikilir. Madem güzel bir anlaşma yolu bulduk, devam edeceğiz. Üstelik sonuna kadar. Kadın korka korka tamam dedi, ikisi de karşımda sikimi çıkarttım yalayın dedim. Nasıldı, oydu, buydu derken ikisinin de aynı anda yalamasını istedim, geldiler ve başladılar yalamaya.

Zaten olgun olanı sikmiştim, gözüm diğerinde, amına parmak geçirdim hopladı resmen. Anlaşılan o daha yolun başında, e zaten 30 yaşındadır en fazla. Ben bu gazla kucağıma aldım lak diye geçirdim yarağı ama diğer söylenip duruyor, ben gidiyorum tamam diye. Aynen şunu dedim, “izle kaşar, bacını siktiğim gibi sıra sana da gelecek, uzaklaşma”. İkisini de siktim. Sonra kirayı alamamamla alakalı güzel bir konuşma yaptım, biriken ne varsa aldım ellerinden çıktım yukarı. Haftada bir iki bacıya birden kayıyorum, eşim gelecek önümüzdeki hafta, ne yapacağım bilmiyorum ama ben bunun da bir çaresine bakarım. Üstelik artık kirayı da gününde veriyorlar, vermeseler de gidip alıyorum sike sike tabii ki.