Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 507 Kez Okundu

Öz Kızımı Siktim Ben Piçin Tekiyim

Öz Kızımı Siktim Ben Piçin Tekiyim

Merhabalar adım mehmet 40 yaşında olduça bitkin bir kız babasıyım,karım bundan 5 sene önce vefaat etti ve bu hayatta kızım ile birlikte kaldım. Bu arada karımın ölmesi ile seks hayatımda bitti denilebilinir cünkü ben çapkın birisi değilim.

Gelelim kızıma kızım sevilay şuanda 19 yaşında üniversiteye yeni başladı sürekli onla ilgilenmeye çalışsamda olmuyor annesi kadar yapamıyordum ve kızım annesi olmadığı için genç yaşlardan beri çok rahat büyüdü istediği kıyafeti giyer istediği yere gider alkol alır sigara içerdi.Ve üniversiteye başladıktan sonra eve girşiş saatleri oldukçan gece saatlere gelmişti.

Yine evde onu beklerken saat olduça geçiyor ama hala kızım ortada yoktu üstelik telefonuna dahi ulaşamıyordum, derken saat gece 03:45 gibi eve geldi daha nerdesin bile diyemeden direk odasına kapattı kendini , baktım ki gelmiyor ben konuşmak için odaya girdim fakat oda leş gibi alkol kokuyordu adeta baygın gibi uyuyordu defalarca seslendim dürttüm ama tepki vermedi ve üstü açık sadece altında külotla yatmıştı.

Üzerini örtmek için yaklaştığımda belinde ve külodunda lekelere gözüm takıldı ve bende iyice yaklaşarak incelediğimde sperm lekesi oldugunu anladım, kızım alkolik bir fahişe gibi takılıyordu adeta elime ordan istemsiz ıslak mendil aldım ve silmek istedim her sürttüğümde kalçasına dokunuyor götü bıngıl bıngıl oynuyordu ve sürttükce külot götünün arasına girdi ve kızımın götü resmen gözümün önündeydi.Bende ilginç bir şekilde tahrik oldum derken uzun süre sonra yarrağım semsert olmuştu.

Bir iki kere daha seslendim dürttüm baktım ses vermiyor kalkmış olan penisime dolabın üstünde duran kremi sürdüm ve kızmın arasına soktum ufak ufak içine girdim anlatılmaz bir zevk yaşıyordum zevkten elim ayağım titriyordu,derken bu şekilde 10-15 dk git gelden sonra dayanamadım ve bende kızımın beline ve küloduna boşaldım daha sonra üstünü örterek odadan ayrıldım,şimdi ise eve alkollü gelsin diye dört gözle bekliyorum.