Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 467 Kez Okundu

Öz Oğlumla Sikiştim

Öz Oğlumla Sikiştim

Selam canlarım ben İstanbuldan meryem yaşım 29 dul bir çocuk annesi fakat kendisini salmamış bir bayanım, vucudum oldukça yerinde ve hayatı yaşamayı seviyorum. Seks hikayesi ve ensest hikaye sitelerini asla bilmezdin ki bu sitelerle oğlum sayesinde tanıştım.Şimdi sizlere başımdan geçen olaydan bahsetmek istiyorum.

Kocamın beni terk etmesi sonucu istanbulda semt vermek istemiyorum bir ev tuttum ve bir tekstil atolyesinde işe başlayarak çocuğumla birlikte yaşıyordum.Oğlum eser  şuan 21 yaşında bu olay başımızdan yaklaşık 2-2,5 sene önce geçmişti. Yaz tatiliydi ve hayat olması gerektiği gibi devam ediyordu ben iş e gidip geliyor oğlumda okulun tatil olması nedeniyle evde sürekli bilgisayar başında vakit geçirirdi,onunla anca işten geldiğimde akşam yemeklerinde görüşebilirdik.
Yine işe gitmiştim fakat bu sefer biraz geç kaldım,mesaiye kalmıştık ve oğlum beni aradı ve ne zaman geleceğimi sordu,bende saatin oldukca geç olduğunu bu saatten sonra eve gelmeyeceğimi bi arkadaşta kalacağımı söyledim telefonu kapattım ve sansıma elektirikler gitti ve dolayısıyla işimiz bitmiz oldu müdür herkezi eve araçla bırakıcaz diyince fikrim değişti bende eve geçmeye karar verdim.
Servisten indim gece saat geç olduğundan aparmanda ses yapmadan kapıma ilerledim anahtarı soktum ve eve girdiğimde oğlum duş alıyordu,bende odasına baktım ki girdiğimde gördüğüm manzara karşısında beynimden sıcak sular dökülmüştü, ekranda bir porno sitesi açık ve hikaye vardı başlıkta annemi sikmek istiyorum yazıyordu ve oğlumun masasında benim külot ve sütyenlerim vardı hatta benim sütyenime boşalmıştı derken birden kendimi yatak odama atttım soyundum o rada oğlum banyodan çıktı.İlk başta ne kadar sinirlensemde yıllardır yarraksızlıktan mı yoksa ensestin farklılığı mı adeta durduğum yerden amım sulanmıştı.
Durdum duramadım birden içeri seslendim yanıma çağırdım geldi,üstünde birşey yoktu bornoz vardı.Bende odada ne yaptığını sorduğumda hiç dedi ama anlamıştı anladığımı utandı kızardı,Utanma oğlum anlıyorum seni dedim, ve birden soyunup sadece külot ve sütyenle istediklerin bunlar mı hadi gel dedim. Sanki az önceki utangaç çocuk gitmiş başkası gelmişti birden bornozu indirdi eliyle sacımı kavradı ve başımı eğerek yarrağını ağzıma ittirmeye başladı baya bir git gel yaptıktan sonra beni yatağa atıp önce amımı dakikalarca yaladıktan sonra kalkmış aletini birden içime doldurdu,kocaman ve damarlıydı amımda hissediyordum derken , çıkartıp belime ılık ılık boşaldı ve ikimizde yatağa yığılıp kaldık.